Co oferujemy

Miejsce które posiadamy przeznaczone jest do wynajmu na imprezy okolicznościowe, w tym przyjęcia ślubne, szkolenia i spotkania oraz pikniki. 
Stara Oranżeria jest budynkiem parterowym o powierzchni 250 m2 
W skład stałego wystroju wchodzą stoły 6 osobowe ze szklanymi blatami oraz 100 krzeseł zaopatrzonych w wygodne poduszki. Do dyspozycji są również oryginalne bufety. 
Umeblowanie obiektu można jednak zmieniać według swoich potrzeb, wynajmując i wstawiając inne zestawy.
Do elementów wystroju nalezą też szklane lampiony oraz pufy do siedzenia.Przed oranżerią znajduje się patio wraz z toaletą. 
Do dyspozycji klientów jest też rozległy trawnik z możliwością ustawiania na nim dodatkowych namiotów, czy organizowania zawodów, czy innych atrakcji.Obiekt jest przystosowany do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Szerokie drzwi, przystosowana toaleta, oraz parterowy charakter obiektu zapewniają komfort osobom z trudnościami w poruszaniu się.
Miejsce jest niezwykle klimatyczne, spokojne oddalone od ruchliwych ulic, zatopione w zieleni z bliskim kontaktem z przyrodą i sielskim dzikim krajobrazem.

Oferujemy przestrzeń do aranżacji imprez ogrodowych, w autentycznym dopieszczonym kwiatowym ogrodzie pełnym kolorów, zapachów i zwierząt w tym barwnych motyli.

Z racji swego charakteru miejsce jest kameralne, a wynajmujący mają je na wyłączność, w rezerwowanym terminie. Nie ma więc obawy o zakłócanie spokoju czy harmonii organizowanej imprezy, przez nieproszonych uczestników.
W naszej ofercie jest szczególne miejsce na przyjęcia weselne, uroczyste kolacje i obiady, czy komunie. Dokładamy wszelkich starań by odbywające się u nas spotkania były "szyte na miarę". Oferujemy pomoc przy wyborze kolorystyki i stylu imprezy. Na specjalne zamówienia dekorujemy salę w kwiaty i fantazyjne upięcia stołów bufetowych. Zmieniamy też zasłony i firanki, by najbardziej dopasować się do charakteru spotkania.  Dysponujemy też różnymi dekoracjami które wypożyczmy w razie potrzeby.
Współpracujemy z zaufaną i sprawdzoną firmą cateringową która jest w pełni przystosowana do przyjęć odbywających się w scenerii ogrodu. W jej ofercie jest bogate i smaczne menu oraz możliwość dowolnego skomponowania zastawy stołowej i rodzaju dań podawanych w czasie przyjęcia.
Jedzenie jest smaczne i w pełni ekologiczne przygotowane bez sztucznych substancji wzbogacających smak i kolor potraw.
Nie pobieramy opłat za wnoszony alkohol.
Jeśli chcą państwo sami wybrać firmę która dostarczy jedzenie w czasie imprezy nie ma z tym najmniejszego problemu, jesteśmy na to otwarci.