Dlaczego Oranżeria?Od lat marzyło mi się klimatyczne miejsce w którym można pośród ogrodu, kwiatów i pięknych dekoracji usiąść w gronie najbliższych lub zrobić wielką imprezę dla znajomych.
I tak powoli zrodziła się idea Starej Oranżerii,
czyli ogrodu pod dachem, w którym niezależnie od pogody będzie można urządzić spotkanie imprezę lub wernisaż.
Projekt ruszył w 2010 roku, by z kompletnej ruiny stworzyć miejsce otwarte dla ludzi o zupełnie nietypowym wystroju i charakterze.


Założenie było proste ma być pięknie, kwiatowo, kolorowo.
Na pierwszy plan ma wychodzić ogród. Główne skrzypce mają grać kwiaty i naturalne materiały, ciepłe i bliskie człowiekowi jak glina i drewno. 
Ale też surowe, choć wciąż naturalne: metal, kamień i szkło. 
Wszystkie dekoracje mają mieć duszę, od lamp po stoły czy siedziska.
Większość rzeczy jakie stanowią wystrój jest oryginalna i wykonana ręcznie na podstawie autorskiego projektu. Te wszystkie przedmioty tworzą niepowtarzalny klimat i urok Starej Oranżerii i czynią ja tym bardziej nietypową.Bardzo zależało nam by stworzyć miejsce z klimatem i duszą. Gdzie będzie panowała przyjazna, miła atmosfera, a w ogrodowej scenerii można stworzyć ramy na każdego typu przyjęcia o nietuzinkowej oprawie oraz zapadające w pamięć uczestników.


Jeśli szukacie Państwo przestrzeni na imprezę w stylu eko, miejsca na garden party lub ślubu w ogrodzie, zapraszamy do kontaktu!
Specjalizujemy się w imprezach do 100 osób (maximum 120) z wielkim naciskiem na indywidualne  podejście do klienta. 
Z racji specyfiki miejsca oraz jego charakteru mogą być państwo pewni że spotkanie będzie niepowtarzalne.